| Denniz a întrebat:

Salut, tocmai ce mi-am achizitionat un volan + pedale si schimbator CANYON CNG-GW3 dar nu prea stiu jocuri pentru el imi puteti da niste sugestii dar sa para cat mai realiste sau de a invata cum sa ma merg cu masina si daca imi puteti da si un link de unde as putea face download, multumesc. Dau Funda! happy

3 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Poti Incerca: Test Drive Unlimited1-2, Midh Night Club2, NFS Shift2,

| MaverickSH a răspuns:

Daca vrei un simulator adevarat incearca Gran Turismo 5 Prologue

| Denniz explică:

Am si eu canyon cng-gw3 si eu ma joc Test Driver Unlimited, LFS, Street Legal Racing Redline, Most Wanted... merg multe jocuri cu acest tip de volan happy