| vlad1887 a întrebat:

Tocmai mi-am instalat Gta 4 si sunt foarte dezamagitthinking calculatorul meu intruneste cerintele pe care le are jocul dar nu inteleg de ce se misca greu.pentru cei care stiu va rog un pic de ajutor

7 răspunsuri:
| Stefan3D a răspuns:

Iti zic eu happy
Nujtiu in joc ca nu la'm jucat dar vezi undeva la settings/video/quality si dai low si la marime daca vrei 800x600

| fyrelord a răspuns:

Uita-te prin users- descaracari respectiv download, si vezi sa nu ai fisiere multe acolo, pentru ca s-ar putea sa ai procesor incarcat, si lucreaza greu

| Andrei1235708 a răspuns:

Ai destula memorie RAM? Pentru ca jocul necesita un GB pe memoria RAM. Poate de asta se misca greu.

| Andrei1235708 a răspuns:

Ar putea fi de la rezolutie.Ce rezolutie ai?

| vlad1887 explică:

Pai am urmatoarele:
AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core Processor \
Ram 2 gb
Video Card
You Have: GeForce 8400 de 256