| Ciurlica_Cretu_Irina_1997 a întrebat:

Salut, tot de Minecraft va intreb, cum imi pot descoperi parola? nu m-a pus macar sa ma inregistrez, ci mi-a cerut parola.Ma refer la un server multiplayer, normal.Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| rauloprisor123 a răspuns:

Ai cont premium sau normal e cam la fel.
Exista serverul simplu ca cel de pe singelplayer care se pote umple cu hackeri.Si cel bukkit cu multe pluginuri. Daca ai un nume mai poular, cu un skin frumos nu iti va merge.La inceput trebuie sa scrie /register parola parola(in server bineinteles) asta pote fi facuta de oricine.Deci cred ca a facuta altcineva. Daca ai facut-o tu nu mai ai cum sa o recuperezi.

Funda pls

| Ciurlica_Cretu_Irina_1997 explică (pentru rauloprisor123):

Ti-am dat funda, mersi, chiar m-ai ajutat.

1 răspuns: