| Creaton a întrebat:

1.Caut un scripter sa-mp care sa ma ajute cu administrarea lui. Modul va fi GodFather, gamemodul il am eu, este ceva destul de unic, dar daca apare vreun bug sa il rezolve scripteru + comenzi ( sa bage ce vreau eu, dar sa stabilim de comun acord daca e bine sau nu ). Cu alte cuvinte doresc un parteneriat cu oameni seriosi. Aman2 vom fi owneri pe acest server si respectivul va primi acces FTP+GCP.
2.Caut playeri pentru acest server ( si mai exact si playeri pentru helperi/admini ). O sa procedez in urmatoru fel : O sa dau helpere/admine pe activitate, playeri adusi, reclama, ajutor la una alta, etc..Momentan cam toata lumea are sanse la helper/admin, pentru admin trebuie sa aduceti vreo 5 playeri + reclama pe alte forumuri/comunitati, pentru helper 1 vreo 2 playeri adusi + reclama pe forumuri/comunitati. La inceput toti playerii vor primi 2 masini personale + 3 arme infinite. Mai precizez ca serverul va avea si /takezone ( cu cuceriri pe teritorii in los santos intre cele 4 mari factiuni cunoscute [ grove,ballas, lsv, vla ) si sistem de war clasic. Aliantele vor fi TheTriads-Grove-VLA vs TheMafia-Ballas-LSV. Va astept la id-ul : andreey_cr9 ( messenger) pentru mai multe informatii sau skype : stanica.andrey. Seara Buna tuturor

1 răspuns:
| Apostol_Andrei_1998 a răspuns:

Id meu andrei_fotbal49 scripter