| AlyLov3 a întrebat:

happy Aceasta intrebare este adresata celor ce joaca Stardoll.
Poti face sa trimiti un mesaj prietenilor tai in acelasi timp (Ex.Intra in clubul meu ) tuturor prietenilor.
A numele meu este Alexxuca si va invit in clubul meu
'Hot-Buy. Fashion big grin

Răspuns Câştigător
| AlleSiAtat a răspuns:

Din pacate, nu se poate. Totusi, ar fi o idee buna de pus in practica!winking

2 răspunsuri:
| SooJin a răspuns:

Nu poti sa le trimiti in acelasi timp, doar daca deschizi simultan pagina cu trimisul mesajelor si trimiti la fiecare membru. Apropo eu sunt deFrumushika, imi poti da un 5/5? puppy dog eyes laughing