| YoLoSwaGar a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru jucatori de cs:go.
Deci am Gold Nova 3, am intrat in Gold Nova Master si am plecat de acas pe afara si cand ma intorc vad Gold Nova 3 la loc.

Si nu e prima oara cand ma derancheaza asa aiurea, tot la fel acu o saptamana Gold Nova Master si m-a derancat in Gold Nova 3?

Ce sa fac daca rankez la loc in Gold Nova Master si ma derancheaza?

Ce se intampla?

1 răspuns:
| TechGuyTpu a răspuns:

Probabil ai avut hackeri in echipa. Csgo te derenacheaza automat daca ai hackeri in echipa cu 1-2 rankuri