| OREOkun a întrebat:

Salut TPU,(aceasta nu este chiar o intrebare) eu si inca 2 prieteni cautam 2 jucatori de Counter-Strike Global Offensive sa facem competitive (ne-am cam saturat sa picam numai cu Rusi, Polonezi etc) daca ne descurcam in continuare o sa fie ok(spirit de echipa/intelegatori etc.) Oricine e bine venit. Id contact: qubasmk

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| XXXray a răspuns:

Salut. Eu joc Cs GO sunt în nova 2 și ma pricep destul de bine. Eram mereu primul din echipa dar nu am mai jucat de o perioada și sunt al treilea. Pot juca după ce dau examenele ca trebuie sa și învăț happy. Vorbim mai multe pe Skype sau pe steam.