| Zephyr a întrebat:

acum ceva timp am mi-am cumparat un nou pc pentru gaming :) ...desi este foarte performant, imi face lag pe minecraft, aveti idee ce se-ntampla? aici e link-ul cu pc-ul >--- http://www.okazii.ro/......a135042235

Răspuns Câştigător
| Istrate_Catalin_1997 a răspuns:

Se poate sa fie de la server daca joci pe unul sau poate fi de la memoria ram

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Sigur ti-ai cumparat PC-ul acela? N-are cum sa-ti faca lag chiar daca n-ai instalat driverele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, cred ca nu le ai cu pc. fac pc mai bun pe bucati cu jumatate din banii aia. ai platit mai mult marca tu.

| bondornicu a răspuns:

Nu ai destula memorie (ram), processor cam slab, si pana nu iti bagi 3 placi video 780gtx si monitor 3x4k... nu-ti va merge.