| GoGu7 a întrebat:

Ajutati-ma va rog. Tot incerc sa termin cariera la NFS Underground 2 si nu reusesc, ajung pana intr-un anumit punct, imi da masini doar pana la mazda rx7 si nu-mi mai da curse la cariera. De ce? Va rog ajutati-ma sunt disperat. Funda mare de tot pentru cel care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Cand am terminat eu cursele din cariera, aveam cam 67%, oricum mai poti avansa numa daca gasesti cursele ascunse, prin oras apar doar pictogramele curselor, dar pe harta nu iti arata unde sunt, ca si cu banii.

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Restul curselor sunt ascunse prin orase, pesupun ca la cariera ai undeva la 67-70 %.

| GoGu7 explică (pentru ﭿTroubledSoul):

46 %

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru GoGu7):

Cand am terminat eu cursele din cariera, aveam cam 67%, oricum mai poti avansa numa daca gasesti cursele ascunse, prin oras apar doar pictogramele curselor, dar pe harta nu iti arata unde sunt, ca si cu banii.