| Traidox a întrebat:

Am 1GB ram si 1.67 ghz si vreau sa-mi spuneti prin comentariile voastre niste jocuri foarte bune cu grafica bunicica sa fie de exemplu intreceri cu masini,shooter, fantasy, cu constructii etc!

5 răspunsuri:
| Codblackops a răspuns:

Pentru pc-ul mai vrei si jocuri cu grafica buna? ar fi timpul sa-l schimbi.
N-ai ce juca pe el.

| IonutViliman1974 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ai calculatorl putin cam slabut.Ti-as recomanda NFS Most-Wanted!

| vladuskhy747 a răspuns:

Masini : nfs oricare
shooter: team fortress 2/far cry 3/counter strike global offensive
fantasy: assassin's creed 3

| Traidox explică:

Asta 1 Gb ram si 1.67 ghz este pe laptop care il am de 2 ani, iar calculatorul trebuie sa-l schimb ca e din 2006 si nu prea este bun Pc-ul meu. straight face