| Elektr0zzzzz a întrebat:

Salut TpU! Am 2 conturi de darkorbit unul full lf3 cu un lf4 cateva bo2 si restull de alea albastru deschis, celalalt are 6 lf3 restul lf2 cateva bo1 si nu stiu cate bo2 amandoua au un iris au goli si multe lucruri bune, ma intrebam daca este cineva dispus sa faca schimb cu mine cu un cont gen full iris sau chiar mai bun daca maii este nevoie mai dau un cont lvl 13 cu pet lvl 4 1 lf3 6 sau 7 lf2 4 bo1 un bo2 restul dea alea de 256 mii credite, app vreau si pass la mess ca sa schimb pass.

2 răspunsuri:
| Robert_Adrian_1995 a răspuns:

Iti dau eu un cont pe acesta al tau! add la mess sa vb! adrian1999robert
acesta este id-ul de mess

| Elektr0zzzzz explică (pentru Robert_Adrian_1995):

Scuze de asteptarea asta... daca oferta mai este valabila asi fi bucuros sa mai vorbim...dar pe facebook ca nu stiu ce are messengerul meu