| scobay12 a întrebat:

Am descarcat Inazuma eleven strikers pentru pc dar imi merge foarte greu.Ce sfaturi imi puteti da ca sa imi mearga mai repede?

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Update la placa grafica si drivere.
Curatare pc cu CCleaner, iobit
Defragmentare PerfectDefrag, Defraglagger
Opreste messenger-ul, skype, browser
Foloseste razer gaming booster( dezactiveaza efecte nefolositoare de pe dekstop si alte procese cat timp jocul este pornit
Daca nu te-a ajutat trebuie sa: iei o placa grafica mai buna de peste 1gb, min 1 gb ram pentru jocuri ( total 2 cu windows minim! sa nu ai 2 gb ram si sa fol win 7!)
Sa upgradezi ramu-l placa, hdd-ul
Funda?

2 răspunsuri:
| Cristian2003 a răspuns:

Scobay12 de pe ce site l-ai descarcat?

| barbutxxx a răspuns:

Dezactiveaza toate aplicatile inutile pe moment cu ar fi blututhu.