| ilovethatsite a întrebat:

am descarcat john deere american farmer deluxe, l-am instalat si cand ii dau open imi ruleaza si imi scrie sa introduc cd original. ce pot face ca jocul sa mearga? va rog mult sa ma ajutati. Plsss

8 răspunsuri:
| Maryan_Claudyu_1996 a răspuns:

Ia-ti crack-ul de pe net. Daca nici asa nu merge foloseste daemon tools, trebuie sa faci o imagine virtuala a jocului si apoi merge!happy

| Maryan_Claudyu_1996 a răspuns:

Ia-ti crack-ul de pe net.Sau foloseste daemon tools!

| ilovethatsite explică (pentru Maryan_Claudyu_1996):

Daemon tools nu-l pot folosi deoarece nu e format iso

| ilovethatsite explică (pentru Maryan_Claudyu_1996):

Mersi mult. m-ai ajutat
acum imi merge jocul
inca o data mersi mult happy

| Maryan_Claudyu_1996 a răspuns (pentru ilovethatsite):

Cum aia reusit pana la urma? Si cu placere!

| ilovethatsite explică (pentru Maryan_Claudyu_1996):

Pai am downloadat crack-ul

| Maryan_Claudyu_1996 a răspuns (pentru ilovethatsite):

Bravo tie!

| ilovethatsite explică:

Imi dai si mie un link ceva de unde sa descarc crack-ul. am descarcat dar numai nebunii. daca stii de unde sa-l descarc imi spui si mie te rog frumos!