| DJeduard a întrebat:

Salut tpu.Am descarcat metin2 energy hiperon server l-am instalat i-am facut tot ce trebuie si cand am intrat in autopatcher nu intra in el nici macar in metin2 energy ca sa dau sa ruleze jocul. Oare ce sa fac?

1 răspuns:
| CrazyM4x a răspuns:

Am si eu aceeasi problema, insa am gasit raspunsul. Am avut de mai de mult un fish bot hack dp metin2ro. Am luat programul "START"-MS-DOS fille, si l-am copiat in folder. A mers, si acu joc metin2 energy. FUNDA!