| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat niste moduri pentru samp si imi tot dadea crash si am incercat sa dezinstalez jocu si sa-l instalez din nou,crezand ca merge,dar nu am reusit sa dezinstalez gta san andreas,zice ca este deschis dar nu este nicaieri,am dat si restart, ajutor!

Răspuns Câştigător
| Valentin_Ciprian_1980 a răspuns:

Instaleaza-l din nou in alt folder, in folderul unde a fost jocul au mai ramas cateva fisiere ce tin de font care nu pot fi sterse pana la urmatorul restart. Fa un folder separat unde instaleza din nou jocul.