| diavolusi99 a întrebat:

Am downloadat de pe net Playstation3 emulator pentru PC si cand sa il pornesc imi apare ca trebuie sa il activez (imi apare o fereastra cu "Testeaza inteligenta, Castiga un Iphone5, Afla viitorul etc. ) Vreau sa il activez fara sa fac lucrurile astea. Sau dati-mi un link de downloadare etc.
PS : Vreau sa ma joc pe calculator Naruto Ultimate Ninja Storm 3

Răspuns Câştigător
| veselie a răspuns:

Inseamna ca e un fel de inselatorie. oricum eu nu stiu sa existe vreun emulator de ps3 si chiar daca ar exista, iti trebuie un procesor cu 4 nuclee ca atata are un ps3.

1 răspuns:
| acmilan22 a răspuns:

Este un fake...iti cere sa completezi oferta lor si la sfarsit iti cere sa trimiti un sms la un nr preferential(cu tarif urias)
Din cate stiu eu nu exista un asemenea emulator