| Ardei87 a întrebat:

Salut Tpu.Am dus ieri laptopul la un service din Galati sa intreb daca pot sa imi schimbe procesorul.Au spus ca merge dar costa foarte mult sad Oricum au luat modelul procesorului care il am acum si o sa ma sune daca gasesc ceva compatibil cu socketul.Cat ar putea sa ma coste sa schimb procesoru atat de mult cum spun ei? Funda happy Scuzati Categoria.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vorbind asa la modul general intre 150 si 1500 euro in functie de procesor.