| AleXuHD a întrebat:

Salut Tpu...Am inceput sa joc Metin si as vrea sa stiu daca este vreo metoda la switchboot sa prind mai repede 4x20 (sabie.maini.sageti.clopot sau pumnal) pe o armura sau alt item...Cum fac sa prind mai repede bonusurile acestea? va rog daca stiti sa imi spuneti dau funda+vot

5 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| AleXuHD explică (pentru NAdrian):

Nu sunt dependent am invatat sa joc metin doar de 1luna sunt nou in ''domeniu'' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajută cu ceva hack-urile? Joacă cinstit, bonusurile pică din noroc.

| AleXuHD explică (pentru anonim_4396):

Da te ajuta foarte mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru AleXuHD):

Pe mine personal nu m-au ajutat, atunci când jucam, în trecut.