| anonimus22222 a întrebat:

am incercat de 100 de ori sa imi fac cont pe Romania roleplay si nu pot, am citi de 10000 de ori regulamentul si degeaba. Cine imi face un cont cu orice nume, ii dau fundita! Va rog sa ma contactati pe adresa de yahoo: mihai.andy1.

1 răspuns:
| MoruAndrei a răspuns:

Comunitatea B-Zone vă invită pe cel mai mare server românesc de SA-MP(San Andreas Multi Player): (RPG.B-Zone.Ro:7777). Vino alături de noi și distrează-te împreună cu prietenii tăi! Pentru mai multe detalii vizitează-ne la http://forum.b-zone.ro/topic/149999-ajuta-ti-comunitatea/