| DanielCosmin827939 a întrebat:

Am instalat un joc TERA Europe. L-am instalat,si cand mi se incarca bara aceea de tot nu merge sa dau,, play"...Cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| Dart_Darius_1999 a răspuns:

Deci Prima Modabiliate verifica daca nu ai 2 conectiuni multiple cum ar fi RDS si Hamachi... Daca nu ai incerca sa intri din dosar pe joc poate fi ceva de genu "Tclient.exe" sau depinde si daca tot nu merge downloadeaza-l din nou si instaleaza-l in alta partitie!

| Sandu_Costel_1966 a răspuns:

Aceiasi problema am si eu cum ai rezolvat