| alphaboss a întrebat:

am instalat un mod in gta san andreas si nu stiu cum sa-l folosesc spuneti-mi unde sa apas sau unde sa dau pentru ca asta este prima data cand joc san andreas scuzati categoria

3 răspunsuri:
| StevenMetalhead a răspuns:

Gta Sa? Cam departe esti de civilizatie daca prima data te joci, dar depinde de mod, daca e CLEO, atunci trebuie sa-ti instalezi Cleo 4 sau 3 library, eu iti propun 3 sa-l alegi. Daca modul este in format CS atunci pune-l in folderul cu CLEO. Daca e ceva masina trebuie sa ai mod installer. Daca il descarci pein Winrar, acolo trebuie sa fie un document READ ME si acolo scrie.Ei sper ca ti-am fost de folos.

| alphaboss explică:

Frate am zis sa incerc ceva mai nou pentru mine stii adica mai m-am jucat gta dar nu sa stii si am instalat moduri cu img tools sau ceva de genu adica din dbz stii si acum luna este son goku ssj 4

| alphaboss explică:

Si este txd si dff unde are skinurile asta este intrebarea?