| Baiatul007 a întrebat:

Am jucat recent la un prieten un joc numit BurnOut. E un joc cu masini in care ai mai multe moduri : race, road rage(in care trebuie sa busesti cat mai multe masini), eliminator etc. Si as vreau si eu sa am un joc asemanator pe pc, cu toate ca am un pc foarte vechi, pentium III cu 860 MHz, 365 MB Ram si nu am placa video straight face ce jocuri care sa mearga imi recomandati? Dau funda celui care imi da un joc care sa mearga.

1 răspuns:
| Victor_Victoras_1990 a răspuns:

Se numeste Burnout Paradise : The Ultimate Box si nu prea iti merg prea multe jocuri pe specificatiile tale. Si daca nai placa video nu cred ca iti merge nici un joc