| zZzkKk a întrebat:

Salut,TPU.Am luat ban la counter strike pe est.indungi.ro si vreau sa scap de el.Cine ma poate ajuta in afara sa fac cerere de unban?

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Schimbi IP-u :))
Da poate o sasi aminteasca adminii ca ai fost banat si te baneaza iar.
Daca vrei sa stii cum il schimbi: http://ro.lmgtfy.com/? q=schimba+ip-ul

| ChangeName a răspuns:

Da intr-adevar, ai putea sa-ti faci ip dinamic dar ar fi mai complicat.
Exista pana si hack-uri pentru scos ban.
Uita-te la un tutorial pe youtube, asa vei intelege mai usor de cum as putea eu sa-ti explic.
Bafta!
Daca intampini probleme sau ai orice alta problema legata de cs-uri, servere de cs sau domeniul IPB contacteaza-ma la id-ul r.cretescu sau lasa un reply.

| zZzkKk explică:

Eu am IP static si nu stiu sa-l schimb.