| gaby_2978 a întrebat:

am luat si eu un steam acum 2 zile si imi face figuri mi se blocheaza 3 4 5 sec, imi merge greu mousul ( nu e de la sensibilitate), dar in alt cs normal imi merge foarte bine. Din ce cauza? Dau funda daca ma ajutati

1 răspuns:
| Constantin_Teo_1996 a răspuns:

Ai puţin RAM. Şi deci dacă rulezi doar CS-ul, e ok. Dacă rulezi si Steam-ul şi CS-ul nu mai e ce ar trebui. Poţi incerca să setezi rezoluţia CS-ului mai mică şi să faci următoarele setări: cl_cmdrate 25, cl_updaterate 25, rate 15000, fps_max 51, fps_modem 51, cl_maxsmokepuffs 10, cl_maxshells 10. Cam atât. Dacă asta nu merge, nu prea ai ce-i face. Rămâi valver. laughing