| vali332534 a întrebat:

am neveoie de ajutor e vorba de jocul my summer car cand incerc sa intru in joc imi da crash si nu stiu de ce, ma puteti ajuta?

Placa video Intel GMA3100
procesor Intel pentium 2, 5ghz
2gb ram

3 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

PC-ul tau e slab pentru acest joc.

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

E slab bossule iti trebuie min 4gb ram eu am 8 si am drop frame-uri dar nu mai joc ca m-am plic incearca sa iti schimbi pcu si procesoru slab Intel pentium incearca sa iei un i3 sau in celeron si placa video macar un Intel hd graphics pc-ul ala e din 2005 chiar mai vechi imi pare rau daca nu ai bani strange sau lasa-te de joc

| Al3x998 a răspuns:

Pc-ul tau e slab pentru acest joc.