| madalinfindrihan a întrebat:

Am nevoie de ajutor la un joc pe steam care l-am primit cadou si nu il pot adauga la jocuri la mine pentru ca scrie pe joc This is a restricted gift which can only be redeemed in these countries: Armenia, Azerbaijan, Belarus, Georgia, Kyrgyzstan, Kazakhstan, Moldova, Republic of, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraine, Russian Federation Si cand incerc sa il bag la jocuri zice This item cannot be added to your library because it is restricted from your country

2 răspunsuri:
| marius6543 a răspuns:

Nu iti merge deoarece merge doar in regiunile mentionate mai sus de tine si in Romania este restrictionat jocul.

| S8N a răspuns:

Nu poti sa dai reedem din cauza ca nu este valabil in Romania. Schimba-ti tara contului de Steam, sau daca nu, incearca sa folosesti un VPN care arata ca esti in una dintre aceste tari.