| OnicaRazvan a întrebat:

Am nevoie de ajutor, urgent! Imi trebuie 3 programe.
1)Sa imi inregistrez vocea pe un negativ.Adica sa pun negativul si sa cant.
Sa fie FREE si nu denala care bagi negativ de 1 min.de 3-4 min.
2)Sa imi fac vocea sa numai sune Live.Adica am o inregiistrare cu o melodie de-a mea, si vreau s-o fac sa numai sune live.
3)Un program care pot face videoclipuri. Fara mouviie maker.

Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

1) Audacity, cauta-l pe Google, sigur o sa gasesti.
2) Nu inteleg ce vrei sa zici cu "Sa imi fac vocea sa numai sune Live"
3)Pinnacle ii perfect pentru ce iti trebuie. Cauta pe Google si o sa gasesti mai multe despre el.

1 răspuns:
| OnicaRazvan explică:

Adica.daca eu imi inregistrez vocea.sa nu sune LIVE! Sa sune ca si cum ar fi Playback...