| OoRadU a întrebat:

am nevoie de ajutor va rog vreau un server de metin2 pvp-pvm sa fie full 2013 ceva gen metin2 pumt2 uitati-va pe youtube dar eu vreau sa fie server romanesc va rog

PS: care aveti sv de metin2 hostat sa trebuie sal hostati si aveti nevoie de personal staff am experientatongue

PS-ul PS-ului:

Răspuns Câştigător
| ByeBye a răspuns:

Incearca http://www.maniacxmt2.ro e Pvm-PVP lv max 127.

2 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Ma. Eu te sfatuiesc sa te apuci de Metin 2 Apocalypse.Este pvm, dar asa inveti sa joci metin. Cartile competentei pica cate 3 simultan la un metin, impreuna cu niste cufere din care pica citit cocentrat/exorcizari.
La magazin ai fms, rib+0.Se fac usor +9.
Daca nu te atrage, incearca Antic Metin2.