| EdynatorBest a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Vreau sa imi cumpar un joc online. Eu vreau unul dintre BATTLEFIELD 3 sau Call Of Duty Black Ops 2. Voi ce ati alege (nu conteaza banii ) si sa imi spuneti si de ce, VA ROG.

Răspuns Câştigător
| InspectorDee a răspuns:

Deci incepem cu inceputul cum se spunewinkingBattlefield 3 este un joc vechiut dar foarte tare iar Cod Bo 2 este un joc nou de pe piata cred ca pretul estimativ ar fi cam 250 ron si ofera o gama variata de mape, actiune, arme, masini, masinarii iar colegii tai din COD nu sunt asa butzii ca cei din battlefiel 3...Asta fiind spus recomand COD BO 2

1 răspuns:
| Ciobanu_Andreea_Elena_1972 a răspuns:

Mai bine ai alege Battlefied3 e tare jocul