| ZAXELS a întrebat:

Am nevoie de mare ajutor va rog.
Vreau sa imi downloadez jocul asta http://www.youtube.com/watch?v=xDz0CnHe1hI&feature=relat ed uitati-va.
ajutati-ma sa il descar.

Răspuns Câştigător
| Luchian7 a răspuns:

Jocul este pentru ps 2 si iti trebuie emulator ca sa te joci dar iti recomand sa nu iti iei emulator pentru ca iti strica pc ma refer la placa video si altele pentru ca PC-urile din ziua de azi nu sunt atat de performante si de aia s-a facut Xbox cred ca peste 30 ani or sa fie si PC-urile ca Xboxul. Funda?