| slizzer a întrebat:

Am nevoie de niste ajutor in legatura cu steam. Vreau sa bag 5 euro ( 25 lei ) cu paysafe sau paypal. Stiu ca dupa ce bag 25 de lei la un aparat imi da o chitanta cu un cod pe ea. Dar nu stiu unde sa pun acel cod in steam. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Best_GeOo_1990 a răspuns:

Te duci pe Steam apesi la Add Funds, selectezi 5 euro si te va redirectiona pe pagina celor de la PaySafeCard si acolo vei introduce codul, sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

La Steam dai pe Add Funds - 5 euro și acolo-ți introduci codul, dar 5 euro nu vine fix 25 lei pentru că se adaugă și TVA.