| vlady434 a întrebat:

Salut TpU! Am nevoie de o recomandare, pentru o maneta USB. Nu prea stiu care sunt firmele cele mai bune, si de aceea va cer ajutorul. Nu vreau sa dau prea mult pe ea, maxim 50 lei. Am auzit ca unele sunt facaturi, si nu merg anumite comenzi in jocuri (de exemplu, in Fifa, schemele). Multumesc anticipat.
P.S.: Sper ca am ales bine categoria big grin.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La banii astia chiar nu conteaza... o sa gasesti numai panarame.

| serby2003 a răspuns:

Cu preturile nu ma prea pricep, dar ti-as sugera sa iti iei de la firma genius e o firma foarte buna din punctul meu de vedere eu am si sistem audio si dvd player tot de la ei