| SuBZ3CE a întrebat:

Am nevoie de un kack pentru top eleven.As vrea sa fie fara password sau chestii din astea.Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| BrutuSz a răspuns:

Nu o sa gasesti si tot ce vezi pe internet sunt trucate sau printate.Cei de la facebook au niste programe impotriva hack-urilor destul de bunicele cred ca cel care e mai bun asa chat engine 6.3 dar s-ar putea sa te trezesti cu un refresh la pagina.Nu cred ca o sa gasesti.Bafta.