| BeYoung4ever a întrebat:

Am nevoie de un metin bun! Daca se poate sa se respecte lista aceasta :

- LVL max 250/255

- fara hamachi

- iteme multe

- evolutii multe

- atac mare la arme; aparare mare la armura

- nu conteaza limba

-rata destul de mare la toate

- item shop; vot pentru coins ( nu neaparat )

- dati-mi si site-ul daca puteti

- sa nu fie metinele astea : MONDIAL; MIJAGI; HARDCORE; REVOMONDIAL; VIP STYLE; HOT-STYLE; SKORPION; MARTIX...

Cel mai bun raspuns primeste funda si vot ( la alegere ).

2 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

Cel mai tare metin2 e metin2 yoneis.Nu are multe evolutii dar armurile sunt super au aparare foarte mare iar armele la fel armele dragon iau 30k armele rey dragon iau 40k iar pe site armele pot lua si 2kk-3kk 3kk-4.5kk dmg armele.Armurile sunt noi nu se mai gasesc in nici un metin.Til recomand. Uite site-ul :

www.MetinYoneis.com.Bafta! :)

| ΣηJΦY a răspuns:

A scuze fara ''bafta'' acela e doar asa

www.MetinYoneis.com

Bafta! :)