| KaktusRomania a întrebat:

Salut TPU,am nevoie şi eu de nişte susţinere. Am un PC din 2004, e cam vechi tipu şi are laguri mari! Caut şi eu să-mi propuneţi nişte jocuri faine(PC) de la 2004 până la 2006. Să nu-mi propuneţi : HITMAN,Broather in Arms,FlatOut,GTA-SA, Quake!
Mersi anticipat! Aştept orice răspuns!

1 răspuns:
| RooTer a răspuns:

Salut.poate iti plac si mmorpg-urile de ex:Metin2...sau joaca un privat ar trebui sa iti mearga cu 1gb de ram linistit..de ex:mt2ro speed, mt2tim,mt2 Moon.eu joc moon daca vrei sa ma cauti sunt cu numele TheLightOneX, sper sa le incerci