| megorgon a întrebat:

am o dilema pe dark orbit am cumparat in TRADE o nava si imi arata ca am castigat licitatia dar nu stiu nici unde este nava nici banii pe ea nu mi ia luat, cum fac sa imi salt nava?

2 răspunsuri:
| stefan23_8544 a răspuns:

Cam asa este ptc jocul nu poate gresi la astfel de situati la mine nu a facut-o nicioada si nu am auzit astfel de probele de la cei care stiu sa se joace dcn

| merlin_1082 a răspuns:

Trade este -licitatie-daca ai castigat-o in mod normal tebuia sa o ai pe cont asta daca este alta nava dacat cea pe care ai avut-o inainte, daca nu ti-a luat bani inseamna ca nu ai licitat corect