| mihai2000_8686 a întrebat:

Am o eroare la Crysis 3( este piratat nu cumparat). Am jucat prima misiune pana la partea cand deschide tipul ala usa si zice "Welcome to New York", si cand incep misiunea urmatoare mi se blocheaza jocu si apoi se inchide jocu. Poate sa imi spuna cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| JustCooL a răspuns:

Ia-l de pe alt site

7 răspunsuri:
| JustCooL a răspuns:

Probabil din cauza procesorului sau a ramului... nu face fata din cauza jocului... cere prea multe

| mihai2000_8686 explică (pentru JustCooL):

Poi am putut juca prima misiune pana la partea cand ala deschide usa aia si spune Welcome to New York si cand incepe uramatoarea misiune, se blocheaza.

| vali1 a răspuns:

Gasesti pe net ceva legat de misiunea a 2

| janny a răspuns:

Salut,aceiasi problema si la mine, fac prima misiune si cand sa inceapa a 2-a se face ecranul negru si se inchide jocul...am procesor i5 de 2, 4 GHz, 8 gb ram si placa nVIDIA GT540M de 2Gb

| mihai2000_8686 explică:

Ma scuzati am vrut sa zic ''tipul ala deschide usa''.

| mihai2000_8686 explică (pentru mihai2000_8686):

Eh la naiba... nu bagati inseama ce am spus aici, uitati ce am zis.

| JustCooL a răspuns (pentru mihai2000_8686):

Ia-l de pe alt site

| Ionut_Tomescu_1964 a răspuns:

Cauta alt crack si merge sigur!