| Danny_Messy_1995 a întrebat:

Am o intebrare, am un laptop Toshiba si am un minecraft 1.5.2 si mi se misca in reluare, foarte greu se misca! Daca puteti sa ma ajutati lasati in com la rasp corect dau vot+funda! Multumesc!

1 răspuns:
| Arabull a răspuns:

Incearca sa iti bagi optifine, setarile la low, ia-ti urmatoarele programe o sa te ajute in jocuri daca ai laptopul slab: Jet Clean, Jet Bost, GameGain 2.
Daca faci toate astea nu ar mai trebuii sa ai nici un pic de lag.