| ovidiu04 a întrebat:

Am o intrebare.Am un joc pe ps2 raw vs smackdown 2011 si nu stiti cum trebuie sa fac sa am pe toti jucatori? Dau funda la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Just4Joker a răspuns:

In primul rand, jocul se numeste "Smackdown vs raw 2011", deseori prescurtat "SvR".
Trebuie sa joci meciuri in universe mode (Doar cele singles, adica unu la unu) la fiecare divizie (Raw, Smackdown si Superstars). De acolo vei face vreo 9 jucatori noi. iti da la 1 meci jucat, la 5 meciuri si la 10 meciuri.
Legendele si jucatorii mai importanti ii faci in modul "Road to wrestlemania(RTWM)". Sunt niste challenge-uri, ai grija. Cel mai bine e sa le termini mai intai pe toate si sa salvezi.
Insa, la Christian trebuie sa faci treaba cu masina timpului.
Poti cauta mai multe detalii pe google, eu n-am mai jucat de-o vreme deoarece am WWE'13.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| ovidiu04 explică (pentru Just4Joker):

Este wwe 13 pe ps2?

| Just4Joker a răspuns (pentru ovidiu04):

Nu, dar e WWE 12. Nu chiar WWE 12. E SvR 2011 modificat, cu arene si jucatori noi.
Ca sa il ai trebuie sa ai PlayStation-ul modat. Daca il ai, cauta pe youtube "wwe 12 project V2" si-l vei gasi.
Imi dai si mie o funda?
Daca il ai, cauta pe Youtube WWE

| ovidiu04 explică (pentru Just4Joker):

Este modat

| ovidiu04 explică (pentru Just4Joker):

Nu ai putea sa imi faci tu jocul pe un dvd si sa mi-l trimiti si til platesc?

| Just4Joker a răspuns (pentru ovidiu04):

De unde esti?

| ovidiu04 explică (pentru Just4Joker):

Bistrita nasaud loc maieru poti trimite prin posta

| Just4Joker a răspuns (pentru ovidiu04):

Da-mi o funda si discutam

8 răspunsuri:
| 70NCU a răspuns:

Trebuie un RELOAD al jocului care se face doar la jocurile pe calculator... Nu ai ce sa faci.