| SkillllzxD a întrebat:

Am o intrebare foarte importanta! Cand eram mic, ma jucam pe PC jocuri de la ERC Press cum ar fi :Tezeu.Cartile se numeau "Sa ne jucam pe calculator" sau ceva de genul.Stie cineva un site de unde as putea descarca jocurile de la ERC Press free? Sau daca are cineva jocul Tezeu, mi-l poate trimite si mie cumva? Merci mult :*!

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Toate jocurile lor sunt protejate si nu o sa gasesti un site de unde sa le descarci gratis. De aici il poti comanda : http://www.ercpress.ro/default.php?p=details&id=148