| Cezaridkidk a întrebat:

am o intrebare legat de jocul FreeJack!
Cand dau play sa intru in el imi da eroarea asta la x-trap:
the access to xtrap patch server is unstable or xtrap update wasn't able to run properly
Ce pot face? Dai FUNA! am incercat sa il deschid cu run as administrator...si antivirus nu am. de la ce sa fie. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| TataSmekeriilor a răspuns:

Ai crack bagat in joc? Daca nu ai sau nu stii ce ii ala descarca-l de pe net si il copiezi acolo unde ai instalat jocul. Daca asta este problema iti va merge.Bafta.Funda?

| Cezaridkidk explică (pentru TataSmekeriilor):

FreeJack nu are nevoie de crack. el este un joc scos de pe sitilove struck