| Ovysoru a întrebat:

Am o intrebare legata de un build in The west..il vedeti acici, este: V. Caracterul super-ofensiv http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=41608...cum sa imi repartizez atributele incepand de la lvl 1, adica ce atribute sa imi bun pe ferire,aspect, tintire..pana la un anumit nivel... dau funda celui care ma lamureste!

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca te tii de joc pune-ti atributele de la nivelul 1 si iti arata acolo exemplu ( ex ) cum trebuie sa le pui

| Ovysoru explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am mai jcuat jocu stiu despre ce este vorba...de exemplu pana la lvl 20 sa imi pun atribute pe aspect...de la 20 pana la 25 pe ferire..estc asta ma intereseaza

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Ovysoru):

Eu asta am inteles din intrebarea ta... scuze ca nu te-am putut ajuta cumva sad