| ragemvp a întrebat:

am o intrebare. ma joc ro, am lv 29, manusa talharului si bat de vreo 2 ore la eso si nici un rib nimic. ce ar trebui sa fac sa o modalitate cv sa pice mai repede.mersi.

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Du-te pe ch2/ch4 ca pica foarte repede intr-o ora faci cel putin 2 dar depinde si de serverul pe care joci.

| ragemvp explică (pentru DraGfirE):

Joc pe pegasus.

| DraGfirE a răspuns (pentru ragemvp):

Ma gandeam eu ca pe pegasus joci...incearca sfatul de mai sus si daca nu pica nici daca stai cel maxim 2 ore pe un ch inseamna ca ori caracterul tau e blestemat sa zic asa ori s-au oprit drop de rib si fms si pe alte servere s-a oprit pentru o perioada dar nu stiu daca si pe pegasus a fost sau acum e.