| adyiSAMP a întrebat:

am o intrebare. stiu ca nu a aparut gta 5 pc dar pentru cand o sa apara imi va merge pe pc din ceea ce am vaazut pe net la cerinte sunt pe aproape la cele minime cu procesoru pic mai rau... eu am 2 gb rami placa video 2 gb procesoru 2, 5 dual core la cerince minime e asa : rami 2 gb palaca video 512 procesoru 2, 6 dual core. oare va merge? multumesc

4 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Cerintele oficiale DE LA Rockstar Games nu au aparut inca, toate cerintele de pe toate site-urile de pe net sunt pur orientative si predicted. S-ar putea sa apara peste o luna sau 2 maxim cerintele oficiale, dar nu, nu iti va merge oricum si dc p-l-m nu imi zici si modelu la placa video nu stiu. Cu 2gb rami ai noroc daca il poti juca pe 800x600, cu procesor dual core de 2, 5 care bineinteles ca nu mi-ai zis modelu ce sa iti zic daca nu stiu modelu. Placa video nu mi-ai zis modelu. Nici nu stiu configuratia ta, deci nu nu iti va merge nici pe low.

| adyiSAMP explică (pentru anonimguy3):

Placa video nVIDIA 128bite. Procesoru: CPU Type DualCore Intel Core 2 Duo E7200, 2533 MHz (9.5 x 267) Instruction Set x86, x86-64, MMX, SSE, SSE2, SSE3, SSSE3, SSE4.1

CPU Alias Wolfdale-3M

Rami: Module Name Samsung M3 78T6553CZ3-CE6
Memory Speed DDR2-667 (333 MHz)
Module Width 64 bit

| anonimguy3 a răspuns (pentru adyiSAMP):

Mda lasa ca vad ca nu sti sa cauti.

| Cipri99 a răspuns:

Inca nu au aparut cerinte oficiale de la rockstar, dar nu vred ca iti va merge.