| BayazidFulgerul a întrebat:

am o MARE problema. am instalat modul gta san vice la gta san andreas si nu stiu ce sa fac crying am nevoie de ajutorul vostru dau funda + vot pentru cel mai bun raspuns si cel mai rapid. ATENTIE: nu raspundeti daca nu stiti

Răspuns Câştigător
| bortanradu a răspuns:

Dezinstalezi jocul.La o etapa o sa te intrebe daca vrei sa stergi salvarile. Apesi ^pe nu si iti dezinstaleaza jocul si modul. Dupa iti instalezi jocul inca odata si o sa ai salvarile ca inainte.

7 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Care e problema? L-ai instalat.Nu iti merge?

| BayazidFulgerul explică (pentru bortanradu):

Vreau sa il sterg ca nu imi place modu sadsadsad please ajuta-ma

| BayazidFulgerul explică (pentru bortanradu):

*** trebuie sa instalez jocul noooooooo de ce domne mai pricopsit cu asa ceva DOMNEEEEEEEEE

| BayazidFulgerul explică (pentru bortanradu):

Poftim

| bortanradu a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Dezinstalezi jocul.La o etapa o sa te intrebe daca vrei sa stergi salvarile. Apesi ^pe nu si iti dezinstaleaza jocul si modul. Dupa iti instalezi jocul inca odata si o sa ai salvarile ca inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce "atentionezi" sa nu ti se raspunda - in caz ca nu ti se raspunde corect, inseamna ca pui intrebari tampite sau prost gandite, sau eronate din p.d.vedere gramaticat! din cate stiu eu, de cand eram "coptil" ca tine, dar nu asa de mucos si agitat, parca gta san andreas exista, dar san vice - nicedecum ci mai degraba era Vice City! laughing in fine, cum ziceam, ma bucur ca exista pe lumea asta copii nevinovati de amuzanti! laughing

| BayazidFulgerul explică (pentru anonim_4396):

Ghea du-te si mai stai de vorba cu nevastata.Caut-o la vecinu tau!tonguelaughing

| BayazidFulgerul explică (pentru anonim_4396):

Ghea asta un mod. daca nu stiitongue