| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema nu imi pot accesa idul de messenger adica parola e corecta pentru ca pot intra pe mail am schimbat si parola, reinstalat messengerul dar nimic. cand dau sign in incepe emoticonul sa zambeasca putin si dupa se stinge. ce poate avea.Mentionez ca daca bag alt id merge! Dau Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Incearca pe alta versiune si daca ai incercat si nu merge nici atunci inseamna ca id are probleme si in curand o sa scapi de ele.