| johncena21 a întrebat:

am o mica intrebare:Cand imi fac un server minecraft nul trag de pe net ca nu mai am loc pentru jocuri si cand scriu serveru asta GP. Minecraft-Romania ma conecteaza si cand scriu /register, si scriu si parola si cand scriu /login si parola nu ma lasa si ma si mai deconecteaza de pe server si nu ma pot misca! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LionFireExtreme22 a răspuns:

Pai scrie dupa exemplul meu.
Exemplu:/register daffyo daffyo
si dupa aia scrii /login daffyo daffyo si nu vei mai fi deconectat de pe server si te poti misca.
Sper ca te am ajutat! Pa pa

1 răspuns:
| ZombieMonster32 a răspuns:

Ia-te dupa Lion e fatele meu si stie multe! 1