| هوراس a întrebat:

am o mica problema la san andreas. deci eu am windows 7, joc cu toate setarile low, doar rezolutia la maxim (1280x800). problema este ca nu mi se vad unele elemente gen atunci cand pui frana brusca ar trebui sa se vada un fel de urma, la mine nu se vede, pe scurt elemente secundare dar e enervant ca nu se vad. am mai avut acest joc pe windows xp dar se vedea absolut tot sad ce sa fac? sa il reinstalez? este de la placa video? funda puppy dog eyes :X

Răspuns Câştigător
| PolBoss a răspuns:

Ori eset din cauza windowsului ori, ai setat VISUAL FX QUALITY PE LOW, seteazal pe high