| ShacPaul a întrebat:

am o nelamurire.
Eu am pc de 2 ram si daca imi cumpar un joc original in sidiu din magazin si pe net daca ma uit la cerinte de sistem zice ca e de 3 ram merge sau nu?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Sa zicem ca iti va merge cu lag destul de ridicat. Banuiesc ca trebuie 3 ca sa mearga ok, iar ca sa mearga bine trebuie sa depasesti.

| ShacPaul explică:

Ok multumesc

| GTA5 a răspuns:

Salut eu cred ca iti va merge dar sa ai grija sa pui toate pe Low. Cel mai important este processorul.

| BUenoLOL1 a răspuns:

Poti incerca league of legends este un joc moba destul de smecher care ta captiveaza poti afce cont aici
http://signup.leagueoflegends.com/? ref=5115193985cc545693473

| Kiduxxxx a răspuns:

Merge depinde de celelate componete adica (placa video sau procesorul) dar daca o sa il dai la Low sigur iti va merge!