| xioliolioloix a întrebat:

am o problema am incercat sa instalez un mmorpg si mi-a aparut o eroare msvcr100.dll not found, stiti cumva de unde pot downloada acest dll? (dar sa fi incercat si voi inainte dll-ul sa va asigurati ca merge)

Răspuns Câştigător
| CrazyShadow a răspuns:

Asta este bun
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? msvcr100

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? msvcr100

aici gasesti toate fisierele.dll, dai clikc pe butonul gri in care scrie download zip fille

| CrazyShadow a răspuns:

Lam incercat... am avut niste probleme cu un joc (twelve sky 2) si am luat ala si imi merge si acuma mmorpg